Haber

Güzelbahçe Belediye Başkanı İnce, depremzede Elvin’e koltuğunu bıraktı

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle görevi Hatay Defne’den depremzede Elvin Çiçek’e verdi.

Deprem felaketinin ardından ailesiyle birlikte Güzelbahçe Kahramandere Mahallesi’ne yerleşen 4. sınıf öğrencisi Elvin Çiçek, görevi Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce’den devraldı.

“ACILARIMIZDA, SEVİNCİMİZDE HEPİMİZ BİR OLACAĞIZ”

Başkan Mustafa İnce, “Türkiye Büyük Millet Meclisimizin 103. kuruluş yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz. Bu yıl ülkemiz büyük bir felaket yaşadı. Yaralarımızı sarmaya, yenilerini inşa etmeye devam ediyoruz. Güzelbahçemizde yaşayan depremzede aileleri de var.Elvin de ailesiyle birlikte Hatay-Defne’deki depremden kurtuldu.Güvenle aramızda olmak bizim için büyük bir mutluluk.Bunu en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği güzel gün “Bugün makam koltuğumu Elvin yavrumuza bırakıyorum. Bugün Başkan Elvin bizden ne isterse onu yapacağız. Her şey onların istediği gibi ve en iyi şekilde olmalıdır. Çünkü bugün onların bayramı” dedi.

Çocuk Başkan Elvin Çiçek, Hamdi Dalan İlkokulu öğrencilerinin park talebini değerlendirdi. Çiçek, “İmkanlarımıza ve bütçemize bakıp en uygun yere yeni bir park yapacağız” dedi.

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu