Teknoloji

Elon Musk, Twitter’dan para kazanmanın formülünü açıkladı

Milyarder iş adamı Elon Musk, Twitter kullanıcılarının platform üzerinden nasıl para kazanacağının formülünü açıkladı. Musk, hesabına abone sayısını gösteren ekran görüntüsünü paylaştığında, Musk’ın Twitter’ın abonelik sisteminden ne kadar para kazandığı ortaya çıktı. Musk, abonelik sistemi ile ilgili attığı tweet’te para kazanmanın püf noktalarına değindi. Musk gönderisinde şunları söyledi: “Yaratıcılar bu platformda abonelikleri etkinleştirmek isteyebilir. Ayarlar’da ‘Para Kazanma’ya dokunmanız yeterli.”

ABONELER ÖZEL İÇERİKLERE ERİŞEBİLİR

Elon Musk daha önce “Ücretli Abonelik” özelliğini duyurmuştu. Musk, Twitter’ın bu yeni özelliği ile kullanıcıların abone oldukları hesapların özel içeriklerine erişebileceklerini belirtti.

AYDA 1.9 MİLYON LİRA

Elon Musk’ın paylaştığı ekran görüntüsüne göre en az 27 bin 400 mevcut abonesi bulunuyor. Musk’ın aboneleri ise milyarder iş adamına ayda yaklaşık 97.800 dolar (Nisan 2023 dolar kuruyla yaklaşık 1.9 milyon lira) kazandırıyor.

Musk, hesabına ayda 4 dolara abone olan kullanıcıların birkaç haftada bir kendisine her türlü soruyu sorabileceğini duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu