Haber

CHP’den İsveç paylaşımı! AK Parti’den siyasi partilere çağrı!

İsveç’in başkenti Stockholm’de tarihi belediye binası önünde toplanan terör örgütü PKK/YPG destekçisi bir grup, binanın önündeki direğe Cumhurbaşkanı Erdoğan’a benzetilen kuklayı ayaklarından asarak görüntü paylaştı. sosyal medyada bu an.

CHP’DEN İSVEÇ PAYLAŞIMI

İsveç’teki terör örgütü mensuplarının Türkiye’yi hedef alan hareketleri üzerine Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İsveç’teki hain terör örgütü mensuplarının Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Cumhurbaşkanına yönelik provokasyon girişimini şiddetle kınıyoruz. İsveç makamlarını sorumluluklarını yerine getirmeye davet ediyoruz.”terimleri kullandı.

ÖMER ÇELİK’TEN AÇIKLAMA

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP’nin paylaşımı üzerine sosyal medya hesabından şunları söyledi: “Tüm siyasi partilerin teröre karşı ortak tavır geliştirmesi ve terörle mücadeleye destek vermesi ulusal birliğimiz açısından son derece önemlidir. Teröristlerin Cumhurbaşkanımıza ve Türkiye Cumhuriyeti’ne yönelik saldırısı karşısında bu tavrınızı değerli buluyoruz.”sözlerine yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu