Haber

Ankara’da Kayseri zirvesi

ANKARA (İGFA) – Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 2023’ün yatırım yılı olması için hem Kayseri hem de Ankara kanadında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Kayseri’yi ilgilendiren tüm konularda çalışmalarını sürdüren Önder Büyükkılıç, Ankara ziyaretlerini sürdürerek Kayseri’de gerçekleştirilecek proje ve hizmetleri görüşmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Önder Büyükkılıç başkanlığında düzenlenen toplantıda Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, Melikgazi, Kocasinan, Talas, Hacılar, Yahyalı, Yeşilhisar, Bünyan, Develi, Sarıoğlan, Sarız, Akkışla, Felahiye, Özvatan ve Tomarza ilçe başkanları ile bir araya geldi.

Kayseri ile ilgili projelerde istişarelerde bulunduklarını söyleyen Büyükkılıç, Kayseri’nin Ankara’daki sesi olan Bakan Özhaseki’ye desteğinden dolayı teşekkür etti.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki de seçim sürecinde özverili çalışmalarından dolayı Önder Büyükkılıç’a ve tüm ilçe başkanlarına ve teşkilata teşekkür ederek, “Bütün amacımız ve kaygımız kadim şehrimiz Kayseri’yi daha iyi yerlere getirmektir” dedi. yer. Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu