Haber

AK Parti’den Baykal ailesine taziye ziyareti

AK Parti Küme Başkan Yardımcısı Mustafa Elitaş, genel başkan yardımcıları Hamza Dağ ve Vedat Demiröz, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Beysukent’teki evinde sabah saatlerinde yaşamını yitiren Deniz Baykal’ın eşi Olcay Baykal, kızı Aslı Baykal ve diğer aile bireyleri, evlerinde taziyeleri kabul ediyor.

AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş, genel başkan yardımcıları Dağ ve Demiröz de Deniz Baykal’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Başsağlığı dileklerinin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Elitaş, TBMM’de Deniz Baykal ile çok anılarının olduğunu belirtti.

Elitas dedi ki:

“2002’de milletvekili olduğumda ana muhalefet partisinin başındaydı. Vatanını seven, devletini seven, çok kıymetli sorunlarda parti menfaatlerinin önüne ülke menfaatini koyan değerli bir devlet adamıydı. .Milli bir duruşu vardı.Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.50 yıllık siyasi geçmişinde çok değerli hizmetler ve katkılar sunduğuna inanıyorum ve muhalefet olarak; Türkiye ile ilgili sorunları anlatırken büyük katkı sağladığına inanıyorum.Rabbim rahmetiyle korusun.”

salipazariajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu