Yaşam

19 Kasım Dünya Erkekler Günü kutlama sözleri ve mesajları 2022!

8 Mart Dünya Bayanlar Günü olduğu üzere, 19 Kasım da Dünya Erkekler Günü olarak kutlanıyor.

Kadınlar Günü kadar ismi duyulmamış olsa da, Dünya Erkekler Günü de Birleşmiş Milletler tarafından kabul edilmiş ve dünyada kutlanan günlerden biridir.

Dünya Erkekler Günü, UNESCO’da da dile getirilmiş ve Ingenborg Breines Kadın ve Barış Kültür Müdürü tarafından “Bu mükemmel bir fikir ve bazı cinsiyet dengelerini bize verecektir” sözleri ile desteklemiştir.

Dünya Erkekler Günü’nün emeli olumlu erkek rol modellerini kutlamak ve erkeklerin karşılaştığı meselelerle ilgili farkındalığı arttırmak.

Babasına, ağabeyine, kardeşine, sevgilisine bildiri atarak Erkekler Günü’nü kutlamak isteyenler uygun sözleri araştırıyor.

Dünya Erkekler Günü kutlama mesajları 2022

Bugün tanıdığım en şefkatli insanları onurlandırmak için mükemmel bir gün. Dünya Erkekler Günü’nü kutlarım.

Bana verdiğin sevgi ve ilgi için teşekkür ederim. En uygununu hak ediyorsun. Mutlu Erkekler Günü.

Gerçek bir erkek nasıl çaba edileceğini bilir. Sevdiklerini sever ve inançta meblağ, herkese memnun erkekler günü.

Sen, şefkatli bir kocanın eksiksiz bir örneğisin. Bunca yıl, fakat beni sevmekten asla vazgeçmedin, tanıştığımız birinci günkü üzere bana paha verdin. Mutlu erkekler günü aşkım.

Bu gün, beni hayatımdaki en şaşırtan adamla tanıştırdığı için Allah’a şükretmek istiyorum ve bu sensin. Tüm sevgin için teşekkür ederim. Mutlu erkekler günü.

Baba, her vakit elimden gelenin en uygununu yapmam için bana ilham verdin. Hayalime ulaşmama yardım ettin. Hayatımda olman beni en büyük huzurum, muhteşem kahramanıma memnun erkekler günü.

Aile ve benim için yaptığın tüm fedakarlıklar için teşekkür ederim baba. Bu memleketler arası erkekler gününde, hayalimizi gerçekleştirmemiz için yaptığın her şey için sana teşekkür etmek istiyorum.

Sen benim için harika bir beyefendisin, baba. Sevgin ve ilginle hayatımı teminat altına aldığın için teşekkür etmek istiyorum, keyifli bir erkekler günü diliyorum.

“Tanrı’nın derinliklerini ararken erkekliğin doruklarını ararsınız.” – Edwin Louis Cole

“Başarılı bir adam olmaya değil, değerli bir adam olmaya çalışın.” – Albert Einstein

“Güç, Cesaret, Ustalık ve Onur tüm dünyadaki erkeklerin alfa erdemleridir.” – Jack Donovan

“Bir erkek ne kadar güçlüyse, o kadar nazik olmayı göze alabilir. “- Elbert Hubbard

“Erkeklik, yetiştirme ve koruma yeteneği, sağlama ve sürdürme yeteneği ile tanımlanır ve kararlaştırılır. ”- JoyBell C.

“Harika bir adamın işareti, hayati olanları başarmak için kıymetli şeyleri ne vakit bir kenara bırakacağını bilen kişidir. “- Brandon Sanderson

“Hiçbir erkek bir çocuğa yardım etmek için eğildiği zamanki kadar uzun duramaz. “- Abraham Lincoln

“Bir süper kahramanla, bir süpermenle ilişki kuramazsın, ancak kriz zamanlarında kendi içinden bazı olağanüstü nitelikler ortaya çıkaran ve ancak bir mücadeleden sonra zafer kazanan gerçek bir adamla özdeşleşebilirsin.” – Timothy Dalton

Gerçek bir erkek korkak değildir, söylediklerinin ardında durur, yanlışlarını kabul eder ve yanılgılarını düzeltir. “- Kiki Strack

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu